Kamu Güveni; yüksek standartlarda ve kalitede denetim yapılarak, elde edilecek doğru verilerin bilgi kullanıcılarına sağlanmasıyla kazanılır.
"BAĞIMSIZ DENETİM"
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçları karşısında rekabet ettikleri pazarda onları ileriye götürecek, etkin danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
"YÖNETİM DANIŞMANLIĞI"
Meslek mensubunun sermayesi yani gücü sahip olduğu bilgisidir. Bilgi ise ancak eğitimle sağlanır.
"MESLEKİ EĞİTİM VE BİLGİLENDİRME"
Kurumsal Finansman Danışmanlığı konusunda uzman ekibi ve geniş tecrübesi ile uluslararası çapta, geniş kapsamda müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
"KURUMSAL FİNANSMAN DANIŞMANLIĞI"
"Toplumsal Yararda Adalet; ulusal ve uluslararası vergi kanunlarının mükellefe sadece görev ve sorumluluk değil hakta verdiğinin bilinciyle yapılan denetimle sağlanabilir."
"VERGİ DENETİMİ VE DANIŞMANLIĞI"
DENSA Yönetim Destek (Outsourcing) hizmetlerini sunarken temel yaklaşımı,  fark gözetmeksizin tüm müşterileri ile işbirliği içinde ve aidiyet duygusu ile onların ihtiyaçlarını göz önünde tutarak hizmet vermektedir.
"YÖNETİM DESTEK HİZMETLERİ"
Veri işleme organizasyonlarının denetimini, donanımlarını ve bilgisayar ortamına geçilmiş uygulamalarını yürütür.
"BT DENETİM"
Bir kurumun faaliyetlerini geliştirmek ve onlara değer katmak amacını güden bağımsız ve objektif  bir güvence ve danışmanlık faaliyetidir.
"İÇ DENETİM"

HAKKIMIZDA

Densa Bağımsız Denetim A.Ş., Türkiye’nin iş ve ticaret merkezi İstanbul’da kurulmuştur.

Bağımsız Denetim ve Tam Tasdik Denetimi hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca özel denetim hizmetleride vermekte olup, uluslararası çalışmalarda çözüm ortağımız IAPA International’dır.

Vergi Hukuku ve Ticaret Hukuku ile ilgili mevzuat uygulama ve danışmanlığı, yönetim danışmanlığı konularında uzman bir kadroya sahiptir.

VİZYONUMUZ

•Müşterilerimizin en güncel ve doğru bilgiyi, konusunda en yetkili kişi kanalı ile alması en önem verdiğimiz çalışma prensibidir.

•Müşteri odaklı olan hizmet anlayışımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit etme ve  özel çözüm önerileri sunmamızı sağlamaktadır.

• Bütün müşterilerimizin, şirket ortakları, yöneticileri ve çalışanları ile gereken ilişkiler kurulmakta,  problem ve konuların  her yönüne nüfuz  edilmesi sağlanmakta ve bu sayede doğru kararların alınmasına özen gösterilmektedir.

MİSYONUMUZ

İlişkide bulunduğumuz tüm kişi ve kuruluşlara karşı güven yaratmak temel felsefemizdir.

Misyonumuz yarattığımız güven ortamında en üst seviyede hizmet sunmaktır.